Apartmány pod horami úspěšně prošly kolaudací!

Přidáno 13. 9. 2023

S radostí vám přinášíme velkou novinku - naše apartmány pod horami úspěšně prošly kolaudací! Po měsících tvrdé práce jsme obdrželi potřebné povolení a náš objekt je nyní zkolaudován.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podíleli na tomto projektu a pomohli dotáhnout náš cíl do úspěšného konce. 

Ať už toužíte po klidném místě pryč od ruchu města, nebo hledáte dobrodružství a chcete využít bohaté možnosti outdoorových aktivit, naše apartmány jsou ideální volbou. S útulným a moderním zařízením jsou nyní připraveny uspokojit vaše požadavky na dokonalý odpočinek uprostřed krásné horské přírody.

Galerie


Všechna vyobrazení developerského projektu na těchto webových stránkách, jeho jednotlivých nemovitostí a částí, interiérů, vybavení, použitých materiálů, exteriérů a okolí jsou pouze ilustrativní. Jejich skutečná podoba se může od těchto vyobrazení lišit. V průběhu realizace developerského projektu může být jeho podoba upřesňována a měněna, vždy v souladu s obsahem smluvní dokumentace uzavírané se zájemci. Zároveň tato vyobrazení, spolu s poskytovanými informacemi o developerském projektu, nejsou nabídkou k uzavření smlouvy, příslibem k uzavření smlouvy, veřejnou nabídkou, ani jakýmkoliv jiným právním jednáním. Jedná se výhradně o právně nezávazné informativní sdělení a dokumenty, i pokud tak nejsou zvlášť označeny.