Lokalita

Hory

Klínovec, Plešivec, Boží dar, Bezručovo údolí nebo Vlčí jámy


Asi 10 km vzdušnou čarou od apartmánů se nachází sportovního areál Klínovec se špičkovými sjezdovkami v zimě nebo dlouhými traily pro horská kola v létě. Vyrazit můžete na Ježíškovu naučnou cestu na Božím daru, bájemi a pověstmi opředený vrchol Plešivec nebo za přírodními krásami Bezručova údolí. Objevovat kouzlo Krušných hor můžete v každém ročním období i počasí.


Dovolená na celý život
a bez starostí.

Lázně

Karlovy Vary, Teplice, Jáchymov i Klášterec nad Ohří


Jáchymov je malé historické město nedaleko hranic s Německem a už v roce 1906 zde byly založeny první radonové lázně na světě. Léčivé prameny v Teplicích byly objeveny před více než 2000 lety a spolu s lázněmi v Klášterci nad Ohří zde můžete vyrazit za léčbou třeba pohybového aparátu, cévních onemocnění nebo jen pro příjemný wellness odpočinek. Karlovy Vary ani nemusíme představovat. Všechna města vás okouzlí také množstvím historických památek a bohatým kulturním životem.


Dovolená na celý život
a bez starostí.

Poklady UNESCO

Hostorie hornictví a hutnictví sahá až do 13. století


Krajina Krušných hor nadchne milovníky technických památek, starých dolů, štol, muzeí i plavebních kanálů. Malebná hornická městečka a vybraná území v Krušných horách se v roce 2019 dostaly na seznam památek UNESCO. Společný projekt dvou zemí zahrnuje 5 lokalit v Česku a 17 v blízkém Německu.


Město Ostrov

Přeshraniční spolupráce s městem Kurort Oberwiesenthal


Horní Žďár je místní část města Ostrov. Díky blízkosti hranic s Německem a spolupráci města Ostrov s německým sousedem můžete objevovat krásy a zákoutí také v regionu města Kurort Oberwiesenthal a jeho okolí. Nejzajímavější památky, sportovní, kulturní a další turistické atrakce na vás čekají jen 15 km od Apartmánů pod horami.


Máte otázku k projektu nebo Vám chybí nějaká informace?

Nechte nám na sebe kontakt, zavolám Vám.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Všechna vyobrazení developerského projektu na těchto webových stránkách, jeho jednotlivých nemovitostí a částí, interiérů, vybavení, použitých materiálů, exteriérů a okolí jsou pouze ilustrativní. Jejich skutečná podoba se může od těchto vyobrazení lišit. V průběhu realizace developerského projektu může být jeho podoba upřesňována a měněna, vždy v souladu s obsahem smluvní dokumentace uzavírané se zájemci. Zároveň tato vyobrazení, spolu s poskytovanými informacemi o developerském projektu, nejsou nabídkou k uzavření smlouvy, příslibem k uzavření smlouvy, veřejnou nabídkou, ani jakýmkoliv jiným právním jednáním. Jedná se výhradně o právně nezávazné informativní sdělení a dokumenty, i pokud tak nejsou zvlášť označeny.